Egyetemi Tryout programja

A csapatok 66 játékost delegáltak a Székesfehérváron tartandó próbajátékra, ahol megmutathatják akik eddig nem kerültek be a keretbe, hogy ott a helyük az ország legjobbjai között.

A Próbajáték programja a következő:

Regisztráció: 12.00-12.15

Edzés:

13:00-13:15 warm up
13:15-14:00 physical survey
14:00-14:45 individuall skills
14:45-15:15 1 vs 1, 2 vs 2 challenge
15:15-15:45 pass skeleton/ box
15:45-16:00 stretch

Delegáltak listája:

1. Aladics Antonelló
2. Alkalifawi Ali
3. Asztalos Árpád
4. Asztalos Sándor
5. Bakó Zoltán
6. Bálint Zsolt
7. Balizs Benedek
8. Barna Imre Péter
9. Benedek László
10. Benő Márk
11. Béres Marcell
12. Béres Máté
13. Czapkó Ármin
14. Cserta Erik
15. Emhő Sebestyén
16. Erdélyi Áron
17. Gál Kristóf
18. Garajszki Ádám
19. Gazdag Balázs
20. Haiter György
21. Halász Bence
22. Hegedűs Benedek
23. Heim János
24. Horváth Benedek
25. Hunyadi László
26. Jávorszki Bendegúz
27. Kószó Ádám
28. Krajnyák Patrik
29. Kunkli László
30. Langane Dominik
31. Lóránth Máté
32. Major Soma
33. Márton Zsolt
34. Marx Mátyás
35. Máté Sándor Máté
36. Matosics Márk
37. Mayer Márk
38. Medgyesi Béla
39. Melik Gábor
40. Mészáros Márton
41. Molnár Péter András
42. Monostori Gergő
43. Nagy Donát
44. Nagy Márton
45. Nemes Nátán
46. Németh Barnabás
47. Pantali Dániel
48. Papp Dániel
49. Parrag Ádám
50. Perl Bence
51. Pupp Bence
52. Pusztai Vendel
53. Róna Iván
54. Rózsás Joel
55. Sülyi Richárd
56. Szakácsi Ákos
57. Szűcs Fábián
58. Tánczos Henrik
59. Tankó-Bartalis Bence
60. Tapodi Benjamin
61. Terbe Ferenc Bálint
62. Tóth Dávid
63. Török Mihály
64. Turcsány Bálint
65. Varga Bendegúz
66. Zsurka Kristóf

Sok sikert kívánunk a játékosoknak, eredményes munkát az edzői stábnak!

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Maker’s Mark

CSAPAT GY V SZP KP
1 Fehérvár Enthroners 2 0 54 14
2 Budapest Wolves 2 0 67 35
3 Budapest Cowbells 1 0 26 6
4 Miskolc Steelers 0 1 14 16
5 Kijev Capitals 0 2 13 49
6 Győr Sharks 0 2 28 82

 utolsó frissítés: 2019.04.22.

Maker's Mark HFL eredmények

thumbnail_gomb_archiv

10

Powerade

CSAPAT GY V SZP KP
KELET
1 Eger Heroes 2 0 62 35
2 Nyíregyháza Tigers 2 1 70 35
3 Budapest Titans 2 1 52 35
3 Budapest Cowbells 2 2 1 50 65
5 DEAC Gladiators 1 2 42 49
NYUGAT
1 Dunaújváros Gorillaz 3 0 110 22
2 Szombathely Crushers 2 0 84 20
3 Budapest Eagles 0 3 21 88
4 Budapest Wolves 2 0 3 19 84
5 Dabas Sparks 0 3 9 86

 utolsó frissítés 2019.04.15.

DIV I eredmények

thumbnail_gomb_archiv

TD STORE

CSAPAT GY V SZP KP
1 Miskolc-Szirmabesenyő Renegades 3 0 137 32
2 Tatabánya Mustangs 3 0 103 32
3 CFS Guardians 2 1 75 55
4 Rebels Oldboys 2 1 62 43
5 Szombathely Crushers 2 2 1 46 40
6 Jászberény Wolverines 1 2 16 64
7 Kaposvár Hornets 1 3 51 83
8 Diósd Saints 0 3 0 64
9 VSD Rangers 0 3 24 101

utolsó frissítés 2019.04.22.

DIV II eredmények

thumbnail_gomb_archiv

 

Junior U19

Junior U19 GY V SZP KP
KELET
1 Gladiators 4 0 114 36
2 Budapest Cowbells 3 1 116 46
3 Nyíregyháza Tigers 2 2 60 63
4 Miskolc Steelers 1 3 56 91
5 TD Store Eagles 0 4 30 140
NYUGAT
1 Budapest Wolves 4 0 115 23
2 Young Guns United 3 1 77 26
3 Enthroners 2 2 91 62
4 Tatabánya Mustangs 1 3 57 122
5 Győr Sharks 0 4 48 154

utolsó frissítés: 2018.11.04.

Eredmények

Serdülő U17

Csapat GY V-D SZP KP
1 Enthroners 2 0 92 44
2 Győr Sharks 1 1 85 62
3 TD Store Eagles 1 1 32 47
4 Újpest Bulldogs 0 1 6 42
5 Eger Heroes 0 1 0 20

utolsó frissítés: 2018.10.01.

Eredmények

Támogatók

fehérvár címer

cellectnvsz logó

Média támogatók

digisport logonemzeti sport bowlfuzovel
Photo:in-visible
MAFSZ_photopium_logo